בוטים ויישומים עוזרים להרחיב את האפשרויות להשגת אסימונים נוספים. זה נחשב ליתרון של מצלמת האינטרנט של אתר chaturbat, אם אתה משווה אותו לאתרים דומים אחרים. כ 75% מהדגמים טרם העריכו את האפשרויות של „עוזרים“, מכיוון שהם יודעים את השפה האנגלית בצורה לא טובה.

נערת ליווי אוקראינית בקריות חיפה, צפון והקריות בחורה חדשה נחתה באיזור חיפה והקריות ויכולה להגיעה אליך… ***-******* פרימיום נערת ליווי מקסיקנית בחיפה חיפה, צפון והקריות נערת ליווי חדשה הגיעה לחיפה מדרום אמריקה מהעיר מקסיסקו!… ***-******* פרימיום דינה – נערת ליווי סקסית בחיפה חיפה, צפון והקריות דינה נערת ליווי חדשה בחיפה והיא בת **. בחורה…

למעשה, תוספות אלה משפיעות לטובה על רווחי האמנים והפופולריות שלהם. אילו יישומים ובוטים בצ’אטורט ראויים לתשומת לב? מודלים של מצלמות רשת מנוסים הצליחו להעריך את הפונקציות שלהם ולהסיק את המסקנות הנכונות.

כיצד להתקין יישום ובוטים ב- Chaturbate?

על פי כללי מצלמת האתר, הדגם יכול בו זמנית להתקין 3 בוט ורק יישום אחד. כדי לבחור פונקציה מתאימה, עליך לעבור לדף האפליקציות והבוטים. תחת כל יישום יש כפתור „הפעל אפליקציה“, יש ללחוץ עליו אם ברצונך להשתמש ביכולות המשאבים הללו.

אם תבחר את היישום הנכון, תוכל לקדם במהירות את החדר, למשוך נושאי MEMB חדשים ולהרוויח יותר אסימונים. למעשה, האתר מציע עשרות בוטים. אין זה מפתיע שמודלים לא תמיד מבינים אילו פונקציות באמת מועילות.

הבוטים המובילים בצ’אטורט

איזה „עוזר“ לבחור? דגמי מצלמות רשת עם ניסיון עשו דירוג משלהם של בוטים שימושיים ב- Chaturbat:

***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון תמונות אמיתיות אירה בחורה מהסרטים בביתך בחיפה אירה עם חזה ענק בחורה מהסרטים עכשיו תבוא אליך הביתה לעיסוי מדהים ומפנק תשאיר אותך… ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון תמונות אמיתיות אין כמו אנה בת ** בצפון אנה בת ** הגיעה לחיפה וסיבבה ראשים להמונים רוצה לפגוש אותה היום? התקשר עכשיו וקבל… ***-******* וואטסאפ

 • TipMenuplus הוא פונקציה שימושית כאשר המבקרים צריכים ליידע על עלות השירותים. תפריט נוסף מדבר על אילו שירותים מציע הדגם ומה המחיר עבורם.
 • TippersLeaderboard – Bot, המרכיב את החלק העליון של האורחים הנדיבים. בגלל זה, ההתרגשות מופעלת. גברים מתחילים להראות נדיבות להיות בשורות העליונות של רשימה זו.
 • סגירת בוט נוח האוסר על שליחת הודעות למשתמשים שאין להם כסף במאזן. אז האורחים עם ארנקים ריקים מבוטלים. הבוט יאפשר לחבר לצ’אט רק לאחר חידוש המאזן.
  דרכים להרוויח…
  צעד -אתב -שלב…
 • Roomroules. מהות הבוט היא שהוא משמיע את המבקרים בכללי החדר. דרישות אלה קובעות את מודל מצלמת הרשת. לפיכך, ניתן להימנע מאותו סוג של שאלות, אשר לעיתים קרובות מתעוררות בראשי החבר’ה.
 • Autotippthankyou – הבוט הזה עוקב אחר כל הקהילות של האסימונים. עבור כל מחמאה פיננסית, החבר יקבל הכרת תודה אוטומטית מהילדה. האיש שמח על כך שהוא הבחין בו. זה גם נוח לדגם, מכיוון שהוא לא תמיד מסתדר בזמן להגיב לתנועה של נדיבות.
 • אלה חמש בוטים שבוחרים לרוב במצלמת הרשת של הדגם. פונקציות כאלה באמת מקלות על תהליך התקשורת במהלך האתר.

  שירותי נערות ליווי בחיפה והקריות, עם ***% תמונות אמיתיות להזמנה לביתך או למלון. תמונות אמיתיות של רוסיות וערביות סקסיות וערביות בקריות, שירותי ליווי עם נערות מעסות להגשמת פנטזיות שעוד לא הכרתם. רק בצפון חיפה והקריות.

  יישומים פופולריים ב- Chaturbate

  היישומים פונקציונליים יותר. הם יכולים למלא את הפקודות הרשומות, לעקוב אחר יעדים, לשלוח התראות ופעולות רבות אחרות.

  בין היישומים השזופים, המודלים נבדלים על ידי שירותי ליווי בקריות הדברים הבאים:

  • עצה מטרה לאיפוס אוטומטי – עוזר נאמן להיווצרות יעדים ומעקב אחר יעדים. נוח שאחרי שהשיג את התוצאה, היישום מאפס את הציון. לפיכך, ילדה יכולה לאסוף את הסכום הרצוי מספר פעמים.
  • עצה רב-שערים-עם עזרתה תוכלו ליצור מספר יעדים. היישום עוזר גם לעקוב אחר הממברנה הפעילה והנדיבה ביותר. נוח, מכיוון שהדגם יכול לשים לב למאוורר בזמן. לא צריך לבזבז זמן על צופים חמדנים.
  • Token Keno – משחק לאסימונים לנושאי MEMB. הילדה מציבה כרטיס לוטו עם חלונות בהם מספרים מספרים. הצופה משלם עבור המספר ומקבל בונוס – השלמת המשימה מהאמן. כמובן, פילגש הפרופיל ממציינת את כל הרצונות, כך שלא יכולות להיות הפתעות לא נעימות.
  • Lovense Lush – תוכנית המאפשרת לך לנהל צעצועים שנמצאים בחדר הילדה. היישום מבוקש בקרב צופים בגילאים שונים. לכן, יותר ויותר דגמים בוחרים בפונקציה זו. השידור הופך להיות מעניין יותר.
  • טיפים לשניות – יישום בצורה של משחק. הגרלה משוחקת בין האורחים, על פי הכללים שכולם צריכים לזרוק מספר מסוים של אסימונים לחשבון. האפליקציה מכנה באופן אקראי את הסכום, ומעוררת את ההתרגשות אצל גברים.

  למעשה, יש הרבה בוטים ויישומים באתר chaturbat. כולם נועדו לפשט את העבודה עם נושאי MEMB. לכן עליכם לשים לב לידיעתם ​​וללמוד את הפונקציות שהם מציעים.