נשים מפוארות מבריקות רואות אורחים עיסוי אירוטי באילת של מועדוני לילה על הבמה. רקדני גו-גו עוברים בקצב על הבמה, טוענים מבקרים במצב רוח חיובי וטוב לכל היום. אבל אף אחד לא חושב כמה קשה לעבוד בתחום זה. כסף גדול הוא תוצאה של עבודה מתישה. כל קבלן Go-Go חייב להיות בצורה פיזית מושלמת.

בחרו בסוג של נערת ליווי שמתאים לכם – במאגר הנערות ברמת גן ישנם כמה סוגי נערות ליווי, כולן עם תכונות ייחודיות. כדאי לבחור נערת ליווי שתתאים לסוג החוויה שתרצו לחוות, ובהתאם להעדפותיכם האישיות.

לוח זמנים עבודה מטורף

עבודה במועדון היא תנועה מתמדת. רקדנים לא רק מבצעים מספרים בהירים, אלא גם יורדים לאולם לצרכן. אפשרות זו מתאימה לבנות שאסור על תחרות לרקוד על הבמה. קל יותר להגדיל את הממשל את הרווחים של האמן מאשר לשמוע מהאורחים כי התוכנית מיושנת וחוזרת על עצמה במוסדות שונים. אך לא כל המועדונים בוחרים בפורמט זה של תעסוקה לעובדים.

כ- 45% מהמפעלים אינם מחזיקים רקדנים בצוות. הם עובדים עם אמנים מתקרבים. למבצעים כאלה עשויים להיות משמונה הופעות. הילדה מגיעה לראשונה למועדון אחד, ואז ממהרת לאחרת וכן הלאה עד הבוקר. אופן פעולה זה מתממש ולעתים קרובות מוביל לתשישות מוסרית ופיזית.

לכן, לעתים קרובות כל כך רקדני גאו-גו הופכים לבני ערובה של הרגלים רעים. הם מחפשים אנרגיה במשקאות וסיגריות. זה פוגע בהרבה בריאות וסיבולת!

נערות ליווי ברמת גן עם ***% תמונות אמיתיות. נערות ליווי רוסיות וערביות סקסיות מחכות להזמנה לביתך או למלון ברמת גן לחוויה חמה ואינטימית.

פציעות של רקדני הגו

תנועות מורכבות ונעלי עקב הופכות לגורמים לפציעות קשות. בנות נופלות מהבמה, שוברות את רגליהן וזרועותיהן. גם עומס אדיר נמצא בגב. צייר עקבים במשך יותר משעה – זהו מבחן אמיתי.

בפורטל סקס אדיר תמצאו שלל מודעות אודות קוקסינליות ברמת גן נשיות, מדהימות, סקסיות, מענגות ובעיקר יודעות הכול אודות הגוף, הנפש והעיסוי המושלם. מחפשים לשלב את ההנאות שלכם עם עוד בן או בת זוג? גם את זה תוכלו להשיג במסגרת …

לאחר 3-4 שנים של עבודה כזו, בקע בין חולייתי מתעורר, בעיות במפרקי הברך, מופיעות דליות ורידים. אלה עלויות המקצוע אם אתה עובד ללא סופי שבוע ואל תחסוך את גופך.

ישנם מקרים בהם המבקרים פגעו ברקדני גאו-גו. מישהו תופס את הילדה בידיים וברגליים. באחד ממועדוני מוסקבה היה אירוע לא נעים כשהיריבה החליטה לכבות את ירך סיגריה האמן. לאחר אירועים כאלה, בנות מנסות להתרחק ככל האפשר מהציבור. יש הרבה מבקרים לא מספקים, מכולם המאבטח לא יוכל להגן.

חפש תלבושות ונעליים מתאימות

האם זה בהכרח אמנות…
משוגע משוגע עם שיזוף…

הדימוי של הרקדנית גאו-גואו תמיד מחושב. התלבושות הבאות:

  • חצאיות קצרות, מכנסיים קצרים;
  • גוּף;
  • מחוכים;
  • שמלות מיני;
  • צמרות נוצצות;
  • חותלות בהירות.

אתה לא יכול לעלות לבמה בתחתונים רגילים. מבצעי ריקוד Go-Go אינם חושפים שדיים וחלקים אחרים בגוף. הם נראים סקסיים,

אך יחד עם זאת, האזורים האינטימיים סגורים לחלוטין.

לרוב בנות באו לחפש תלבושת בכוחות עצמן. לעיתים רחוקות במועדונים ישנם מעצבים שתופרים תמונות במה. זה נמצא רק במוסדות עילית.

בגדים עבור Gou-Gou עלויות מ -1,500 רובל לפריט. בנוסף אתה צריך אביזרים בטוחים ומוארים. זוג נעליים נוח יש מחיר של 5,000 רובל. באופן אידיאלי, אתה צריך לקנות מגפיים נוספים, נעלי ספורט על הרציף ורצועות. לכן, ממש בתחילת הקריירה, חידוש ארון הבגדים נחשב לקושי. עלויות אלה מורגשות עבור עובדים חדשים לגמרי.

רעיון שגוי של עבודת הרקדנית

החברה ברוסיה עם שלילית מתייחסת לבנות שמבצעות ריקודים במועדון. ההערכה היא שמדובר באנשים הולכים שרק חולמים על נותני חסות עשירים. למעשה, כ -55% מהאמנים עובדים בבתי ספר לריקודים ביום, במועדוני כושר. אלה נשים רגילות שמרגישות קצב מוזיקלי נהדר. למה לא להשתמש בכישרון שלך כדי להרוויח כסף נוסף?

גברים מסתכלים על אמני גאו-גו עם הערצה, אך לעיתים רחוקות הם מכירים אותם. לעתים קרובות בחזית האישית של רקדן מצליח, הכל רע. לא כל בן זוג יכול לקבל מקצוע כזה.

יש הרבה נקודות שליליות בעבודתו של המבצע Go-Go, אבל עדיין יש יותר פלסים. ואתה גם צריך לאהוב לרקוד בחוזקה ואז החסרונות שלהם לא ידאגו!